MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 13453032
nr 1345 3032
Fåtöljer
2 st. Ludwig Mies van der Rohe, "Barcelona", Troligen inköpta 1960-tal. Stomme av förkromat stål, rygg och sittdynor av läder. Läder med Kraftigt slitage och repor, senare stoppning
måndag 31 augusti 2020
kl 19:45:53
- Klassiska
31 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska